Stempel do ceramiki z Twoim projektem - 25 x 25 mm - odbicie wklęsłe na ceramice
Rozmiar odbicia: 25 x 25 mm
Stemple drewniane okrągłe, kwadratowe i prostokątne z indywidualnym wzorem wykonanym z czarnej pleksi o grubości 5 mm do odciskania w miękkiej plastycznej masie glinianej lub mydlanej.
Oferta obejmuje: drewniany gryf z spersonalizowaną płytką z pleksi.
STEMPEL DO CERAMIKI DREWNIANY 2,5x2,5 cm
Stemple drewniane okrągłe, kwadratowe i prostokątne z indywidualnym wzorem wykonanym z czarnej pleksi o grubości 5 mm do odciskania w miękkiej plastycznej masie glinianej lub mydlanej.
Oferta obejmuje: drewniany gryf z spersonalizowaną płytką z pleksi.
DANE TECHNICZNE
Stempel w pełni personalizowany, laserowo grawerowany dowolny motyw graficzny i napis. Wykonany z drewna i PLEKSI. Głębokość grawerunku pleksi 2,5 mm. Tylko na naszej pleksi grawer jest jednolity i gładki, bez śladów linii, które w trakcie pracy lasera powstają przy zastosowaniu standardowej pleksi.
SZCZEGÓŁY
Wielkość odbicia: 25x25 mm,
Grubość pleksi: 5 mm,
Głębokość graweru: 2,5 mm
ZASTOSOWANIE:
Dedykowana do stemplowania różnych wzorów w miękkiej masie takiej jak ceramika, glina czy mydło. Idealna dla pracowni ceramicznych, pracowni mydlarskich, można wykonać przy jej pomocy logo firmy czy monogramy ślubne.
DOSTĘPNE ROZMIARY:
- okrągły średnica 3 cm
- okrągły średnica 5 cm
- kwadratowy 5x5 cm
- kwadratowy 2,5x2,5 cm
- prostokątny 6x2,5 cm
- prostokątny 5x2 cm
JAK POPRAWNIE PRZYGOTOWAĆ PROJEKT
- Grawerowanie laserem wymaga grafiki wektorowej
- Wszystkie elementy tekstowe muszą być zamienione na krzywe (oraz nie mogą to być bitmapy)
- Grafika musi być przygotowana tylko w czerni i bieli, linię cięcia zaznaczamy kolorem czerwonym o grubości włosowej (całość w przestrzeni RGB) – laser „ nie widzi ” odcieni szarości ani innych kolorów niż te opisane poniżej:
kolor czarny: R0 G0 B0
kolor biały: R255 G255 B255
kolor czerwony - oznaczający linie cięcia: R255 G0 B0, grubość włosowa - Ta sama grafika wygląda inaczej w zależności od skali obrazu. Dlatego dobierając zawartość pliku (treść i logo), który ma być na nich umieszczony należy wziąć pod uwagę nagromadzenie elementów i ewentualny brak czytelności przy dużym pomniejszeniu.
- Żadne z linii nie mogą się przecinać ani zachodzić na siebie. Muszą być zespawane (jest to bardzo dobrze widoczne w widoku szkieletowym).
- Wszystkie elementy, np. linie w których istotna jest grubość, należy narysować jako obiekty wypełnione o kształcie linii (przekształć kontury/obrysy w obiekty).
- Odległość elementów od krańca stempla nie może być mniejsza niż 1 mm
- Linie wykorzystane w projekcie nie mogą być cieńsze niż 0,2 mm